O nas – Coolpack

Marka CoolPack

jest obecna na rynku od kilku lat. Oferta marki obejmuje m.in: plecaki (szkolne, młodzieżowe, miejskie, klasyczne i nowoczesne), plecaki na kółkach, torby sportowe, torby na ramię, torby na biodra, torby podróżne, walizki, worki sportowe, kosmetyczki, saszetki, piórniki, portfele, bidony, kołobruliony, teczki wielofunkcyjne i zwykłe.Coolpack to marka, która podbiła serca dzieci nowoczesną stylistyką, a rodziców wytrzymałością. Coraz chętniej po jej ekskluzywne plecaki biznesowe sięgają osoby aktywne zawodowo, które często podróżują.

W ofercie posiadamy plecaki szkolne o oryginalnym, modnym designie oraz eleganckie plecaki biznesowe. Ich wspólnym mianownikiem są jakość, funkcjonalność i ergonomia.

Dla dzieci przygotowaliśmy plecaki przyjazne dla ich zdrowia i bezpieczeństwa. Wszystkie wyposażone są w elementy odblaskowe, a nasza najnowsza kolekcja świecących plecaków w taśmę LED. Celem tych rozwiązań jest oświetlenia dziecka oraz nastolatka w drodze do/ze szkoły czy innych, odbywających się po zmierzchu wojaży.

Propozycje biznesowe charakteryzują się minimalistyczną, elegancką stylistyką i świetnie rozplanowaną przestrzenią, która ułatwia właścicielowi dostęp do potrzebnych dokumentów.

E-SKLEP